100 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Kullanım Koşulları

  1. Anasayfa
  2. Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

 

, ........................................., kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe , ......................................... kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

, ........................................., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi , .........................................'un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. , ......................................... bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

, ..........................................com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, , .........................................  markası ve diğer markalar,www., .........................................com  alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır

Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. , ..........................................com burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

, ..........................................com in bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

1
2021 ® Kitapdevi | Tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.